|
Masz pytanie? Zadzwoń:
+48 32 700 72 24

Nasz Blog

Nowa wersja panelu VPSAdmin

Szanowni Państwo, z przyjemnością chcieliśmy poinformować, że dzisiaj w nocy przeprowadziliśmy produkcyjne wdrożenie kolejnej wersji naszego panelu zarządzania serwerami - VPSAdmin. Najnowsza wersja została oznaczona numerem 1.1 i zawiera następujące ulepszenia:

  • prawie dwukrotnie zwiększona szybkość działania, przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia dla systemu bazowego co przekłada się bezpośrednio na wydajność uruchamianych VPSów,
  • wprowadzonych zostało wiele modyfikacji na poziomie samego silnika obsługującego panel, dzięki którym będziemy w stanie szybciej wprowadzać nowe funkcjonalności,
  • dodane zostało wsparcie dla dwóch nowych systemów operacyjnych: Debian 6 Squeeze oraz PLD 3.0 TH (Polish Linux Distribution),
  • dodatkowo została przeprowadzona aktualizacja obecnie dostępnych systemów operacyjnych.
Korzystając z okazji chcieliśmy przypomnieć, o możliwości zgłaszania do naszego biura obsługi klienta propozycji wprowadzenia nowych funkcji do panelu VPSAdmin. Wszystkie z nich zostaną przez nas rozpatrzone.

Najczęściej zadawane pytania

Szanowni Państwo, w związku z licznie powtarzającymi się pytaniami przesyłanymi na adres naszego Biura Obsługi Klienta postanowiliśmy uruchomić na stronie SimpleVPS.pl dział FAQ (eng. Frequently Asked Questions). Znajdą w nim Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Mamy nadzieję, że pozwoli on Państwu na jeszcze szybsze uzyskiwanie odpowiedzi na pytania dotyczące naszej firmy oraz świadczonych usług.

Darmowa migracja danych!

Nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego serwera VPS? Pomimo nadmiarowej mocy i tak działa wolno lub niestabilnie? A może po prostu szukasz lepszej oferty cenowej?
Jeśli którakolwiek z odpowiedzi na powyższe pytania brzmi „tak” zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi usługami. Jeśli zdecydujesz się przenieść swój VPS do nas, oraz wybierzesz:

  • Dowolny pakiet Managed VPS
  • Pakiet Root VPS - Large lub Huge
opłacając go z góry na pół roku lub więcej, pomożemy Ci za darmo przenieść Twoje dane z obecnego serwera na ten zakupiony u nas.

W celu skorzystania z darmowej migracji skontaktuj się po zakupie VPSa z naszym biurem obsługi klienta.

UWAGA! Czas promocji ograniczony!

Nowa strona internetowa SimpleVPS.pl

Szanowni klienci.
wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy zmodernizować naszą stronę internetową. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowa szata graficzna oraz możliwość zarządzania płatnościami i serwerami w jednym miejscu.
Zapraszamy również do śledzenia naszego bloga. Będą się na nim pojawiać informacje o zmianach w naszych usługach, nowych funkcjonalnościach czy promocjach.

Pozdrawiamy,
Zespół SimpleVPS.pl

Strona 2 z 2 1 2