|
Masz pytanie? Zadzwoń:
+48 32 700 72 24

O nas

O nas

Istniejemy na rynku od połowy 2009 roku. Od samego początku staramy się solidnie spełniać stawiane przez naszych klientów wymagania względem świadczonych przez nas usług. Dzięki takiemu podejściu, możemy cieszyć się dzisiaj zadowoleniem naszych klientów z zakupionych u nas serwerów VPS.

Świadczone usługi

Naszą domeną są serwery oraz wirtualizacja. Oferowane przez nas usługi oparte są wyłącznie na sprawdzonych i stabilnych rozwiązaniach sprzętowo-programowych, dzięki czemu nasi klienci mogą spać spokojnie, nie obawiając się, że w każdej chwili ich kluczowa usługa może przestać działać.

Bezpieczeństwo danych

Pragnąc zagwarantować najwyższą jakość oraz maksymalną dostępność świadczonych przez nas usług, stawiamy wyłącznie na najlepsze rozwiązania. Kolokujemy nasze serwery w jednej z największych polskich serwerowni jaką jest ATM (Katowice), a w naszej infrastrukturze sieciowej pracuje wyłącznie markowy sprzęt takich firm jak DELL, HP czy 3COM.

Wszystkie nasze serwery wykorzystują mechanizm RAID w celu zabezpieczenia przechowywanych na nich danych, przy czym dodatkowo codziennie wykonywana jest kopia zapasowa całej zawartości serwerów. Ponadto, w przypadku nieprzewidzianych awarii sprzętowych, posiadamy nadmiarowe serwery, które w każdej chwili mogą zastąpić te uszkodzone.